0 Kuponų tavo krepšelyje Rodyti
Pirkti
Viso: 0.00 € (0.00 Lt)
Slėpti
Turite klausimų?
Skambinkite telefonu: +370 665 20002
I-IV 12:00 val. - 18:00 val.
V 12:00 val. - 17:00 val.

Kreipkitės el. paštu: labas@ciageriau.lt

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis

Atsiskaitymas grynaisiais arba banko kortele
Kokybės garantija
CiaGeriau.lt užtikrina paslaugos kokybę
100% pinigų grąžinimo garantija
Įsigytą ir nepanaudotą kuponą galite grąžinti per 7 dienas nuo įsigyjimo
-60%  25.78 € (89.01 Lt)

Kuponas galioja nuo 2014-01-15 iki 2014-03-15

Pasiūlymo aprašymas Pasiūlymo teikimo sąlygos Paslaugos teikimo vieta

AJURVEDA – tai Indijos holistinė medicinos sistema. Maždaug prieš 5 tūkstančius metų atsiradusi Ajurveda yra laikoma seniausiu pasaulyje žinomu medicinos mokslu.

Pirmosios žinios apie gyvenimo ir gydymo meną yra randamos seniausiose žinių knygose, vedose. Šiose senosiose išminties knygose pateikiama praktinė ir mokslinė įvairių sričių informacija, įskaitant filosofiją, logiką, inžineriją, žemdirbystę, ekonomiką, politiką ir kitas sritis.

Žodis „ajurveda“ sudarytas iš dviejų sanskrito kalbos žodžių: ājus – gyvenimas ir veda – žinios arba pažinimo mokslas. Gyvenimas (ājus) yra susijęs su gerove, laime, vargu ar skausmu. Ajurvedos tradicija tiesiogiai siejama su mentaline būsena, žmogaus kūnu, juslėmis ir siela.

Taigi Ajurveda – mokslas apie gyvenimą, ji apima ne tik mokymą apie fizinę būklę, bet ir dvasinę, psichinę, socialinę gerovę.

Harmoningi žmogaus santykiai su gamta yra svarbi šios holistinės sveikatos sistemos sąlyga. Skirtingai nuo Vakarų medicinos, kuri remiasi tuo, kad sergantis žmogus ligą gauna iš išorės, tradicijas pripažįstantys Indijos gydytojai ligą laiko žmogaus ir aplinkos disharmonijos rezultatu. Ajurvedos tradicinio gydymo tikslas yra ligos priežasties pašalinimas, o ne ligos gydymas.Pagrindiniai elementai – eteris, oras, ugnis, vanduo ir žemė – turi konkrečias savybes, požymius ir daro tam tikrą poveikį mūsų kūnui ir protui. Žmogaus organizme penki elementai jungiasi įvairiomis proporcijomis sudarydami tris pagrindines biologines energijas, došas, kurios atsispindi fizinėje ir psichologinėje žmogaus sandaroje.

Vāta doša sudaryta iš oro ir eterio elementų.

Pitta došą sudaro ugnies elementas.

Kapha došą sudaro vandens ir žemės elementai..

Kiekvienam būdingas įgimtas unikalus šių trijų došų derinys – Tridosan

Pagal ajurvedą pirmoji savęs ir kitų gydymo sąlyga yra trijų došų supratimas ir įvertinimas, nes kiekvieno žmogaus sandarą lemia jam būdingas došų derinys. Kiekviename skirtingai pasireiškia vāta, pitta ir kapha. Bet daugumos žmonių sandaroje dominuoja viena šių biologinių energijų (pagrindinė doša).

Todėl mes šiandieną skatiname išbandyti Ajurvedinį masažą visam kūnui už stulbinamai mažą kainą!

Rezervuokitės pas masažistus www.tigrinelelija.lt spauskite „rezervuokitės internetu“ pasirinkite paslaugą, datą ir laiką – lauksime Jūsų !

Pasirinkimai

  • Kuponas galioja "Stebuklinga akimirka" - tai net 70min. trukmės indiškam viso kūno "Tridosan" masažui ir 65 LT DOVANAI  (viso kūno šveitimas) stiliaus studijoje & SPA "Tigrinė lelija" Kaune;
  • Būtina išankstinė registracija, rekomenduotina internetu www.tigrinelelija.lt , spauskite "Rezervuokis internetu" klavišą, pasirinkite pslaugą, laiką, lauksime Jūsų. Arba telefonu: +370 698 10984;
  • Neatvykus nurodytu laiku, kuponas bus laikomas panaudotu;
  • Su savimi reikia turėti atspausdintą kuponą;
  • Kuponas į kitas prekes ar paslaugas nekeičiamas.
  • Atsiskaitymas grynaisiais arba banko kortele ();
  • Kokybės garantija (CiaGeriau.lt užtikrina paslaugos kokybę);
  • 100% pinigų grąžinimo garantija (Įsigytą ir nepanaudotą kuponą galite grąžinti per 7 dienas nuo įsigyjimo);

Kuponas galioja

nuo 2014-01-15 iki 2014-03-15

UAB “Tigrine lelija” 

Adresas: Laisves al. 97a, Kaunas
Tel.: +370 698 10984 
www.tigrinelelija.lt

Paslaugos teikėjas

UAB “Tigrine lelija”
Laisves al 97 a, Kaunas
+37065555700